українська російська англійська
Голова Держслужби з надзвичайних ситуацій зустрівся із Послом США в Україні
07.02.2013 | 17:17
Прес-служба Державної служби з надзвичайних ситуацій

7 лютого в Державній службі з надзвичайних ситуацій відбулась зустріч Голови відомства Михайла Болотських із Послом США в Україні Джоном Ф. Теффтом.

Під час зустрічі відбулось обговорення співпраці між Державною службою з надзвичайних ситуацій та Посольством США в Україні.

«Мені надзвичайно приємно відзначити довготривале та продуктивне співробітництво між МНС України та Посольством США в Україні у сфері попередження і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій та відзначене давньою історією та позитивними здобутками. Серед прикладів такої співпраці слід відзначити навчання з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій “Раф енд Реді”, які проводились Міністерством спільно з представниками Національної Гвардії штату Каліфорнія з 2000 року, а також активну взаємодію з підготовки до проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи з футболу 2012 року», - відзначив Михайло Болотських.

Голова Служби зауважив, що українські рятувальники надзвичайно заінтересовані у продовженні участі у спільних міжнародних заходах, які проводяться за сприяння Посольства США в Україні та готові також поділитися своїм багатим досвідом участі у міжнародних гуманітарних операціях, зокрема з проведення пошуково-рятувальних робіт та надання медичної допомоги після землетрусів у Туреччині, Індії, Ірані, Пакистані, гасіння лісових пожеж в Росії, ліквідації наслідків повені в Польщі.

За період з 1999 по 2012 рр. Україною гуманітарну допомогу надано 26 країнам світу: Афганістан, Алжир, Гаїті, Грузія, Ефіопія, Індія, Індонезія, Ірак, Іран, Киргизія, Китай, Куба, Ліван, Лівія, Македонія, Молдова, Монголія, Пакистан, Польща, Росія, США, Таджикистан, Туреччина, Чехія, Угорщина, Японія.

Під час заходу Посла США в Україні Джона Ф. Теффта  також було ознайомлено із змінами, які відбулись нещодавно в системі цивільного захисту України.

версія для друку