українська російська англійська
Оперативний штаб МОЗ у розширеному форматі обговорить актуальні питання впровадження закону про екстрену меддопомогу
07.02.2013 | 17:44
Прес-служба Міністерства охорони здоров'я

7 лютого під головуванням Міністра охорони здоров’я України Раїси Богатирьової відбулося засідання оперативного штабу МОЗ з питань запровадження Закону «Про екстрену медичну допомогу». Під час заходу було заслухано доповіді членів штабу – заступника Міністра Олександра Толстанова, директора Українського науково-практичного центру екстреної медичної допомоги і медицини катастроф МОЗ Володимира Юрченка, директора департаменту реформ та розвитку медичної допомоги МОЗ Миколи Хобзея, начальника відділу екстреної медичної допомоги та медицини катастроф МОЗ Михайла Стрельникова.

Зокрема, під час засідання було проведено аналіз телефонних звернень на «гарячі лінії» в регіонах України. Визначено, що там, де роботу «гарячих ліній» налагоджено на високому рівні, значно знизилася напруженість населення щодо роботи служби ЕМД. Адже громадяни мають можливість поставити запитання, що їх хвилюють, отримати відповідь та, як наслідок, точніше сформулювати свою потребу у медичній допомозі.

Директор Українського науково-практичного центру екстреної медичної допомоги і медицини катастроф МОЗ Володимир Юрченко доповів про хід роботи щодо створення та подальшої державної реєстрації центрів екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, а також роботу оперативних штабів на рівні областей.

Під час засідання учасники штабу порівняли повноту та вичерпність планів регіонів щодо імплементації закону «Про екстрену медичну допомогу» та визначили перелік питань, висвітлення яких у планах потребує додаткового опрацювання.

Ці та інші питання буде обговорено під час роботи розширеного засідання штабу, що відбудеться в МОЗ України завтра, 8 лютого. Захід пройде під головуванням Міністра охорони здоров’я України Раїси Богатирьової, за участю членів штабу, запрошених заступника Міністра АР Крим, заступників начальників управлінь охорони здоров’я облдержадміністрацій, м. Києва та Севастополя, які відповідають у своєму регіоні за впровадження закону «Про екстрену медичну допомогу», а також керівників регіональних центрів екстреної медичної допомоги та медицини катастроф. У рамках засідання учасники зокрема ознайомляться з роботою Єдиної оперативно-диспетчерської служби швидкої допомоги м. Києва.

 

версія для друку