українська російська англійська
Мінінфраструктури: Ліквідацію ямковості на автодорогах вже розпочато
07.02.2013 | 18:14
Прес-служба Міністерства інфраструктури

Дорожні організації розпочали роботу з аварійної ліквідації ямковості на автомобільних шляхах. Про це повідомив заступник Міністра інфраструктури – керівник апарату Володимир Корнієнко у рамках відеоконференції у Кабінеті Міністрів України за участі обласних державних адміністрацій Дніпропетровська, Львова, Одеси та Харкова.

«Укравтодор вже запускає заводи з виробництва асфальтобетону. Відтак вже розпочато роботи з усунення ям та руйнувань на автомобільних дорогах по всій території України», - розповів Володимир Корнієнко.

Наразі облавтодори запустили в роботу заводи з виробництва гарячого асфальтобетону у Дніпропетровській, Запорізькій, Івано-Франківській, Київській, Кіровоградській, Херсонській та Хмельницькій областях. У цілому ж по всій Україні підготовлено 94 таких заводи, які після настання сприятливих погодних умов розпочнуть виготовлення гарячих асфальтобетонних сумішей. Станом на сьогодні дорожники вже проводять аварійно-ямковий ремонт.

За словами радника голови Укравтодору Євгена Прусенка, на експлуатаційне утримання автомобільних доріг збільшено обсяги фінансування у півтора рази по усіх областях. «Наші зусилля передусім спрямовуватимуться на відновлення існуючої мережі доріг після зимової експлуатації», - сказав Євген Прусенко.

Нагадаємо, 6 лютого під час засідання Уряду Прем’єр-міністр Микола Азаров доручив провести роботи з невідкладного відновлення дорожнього покриття у найбільш проблемних місцях та підготуватися до планового ремонту автошляхів.

 

 

версія для друку