українська російська англійська
Микола Азаров: Україна максимально використовує свої права у зовнішній торгівлі
07.02.2013 | 19:14
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Україна використовує свої права у зовнішній торгівлі максимально можливим чином. Про це заявив Прем'єр-міністр Микола Азаров під час зустрічі з головою європейського департаменту МВФ Крістофером Джарвісом.

Прем'єр підкреслив, що представники України постійно працюють у секретаріаті СОТ, в Європейській комісії, кілька днів тому також відбулися детальні консультації з Єврокомісаром з питань торгівлі Карлом де Гухтом і Україна намагається максимально захищати свої права у зовнішній торгівлі для підтримки економічного зростання.

"Я прихильник лібералізації в зовнішній торгівлі, але ми повинні ухвалювати рішення, виходячи з реальної ситуації. Про це ми зараз і ведемо переговори з нашими партнерами. На найближчий час призначені консультації щодо перегляду рівнів тарифного захисту за пріоритетними для України тарифними лініями", - зазначив Микола Азаров.

Нагадаємо, у жовтні 2012 року Україна, відповідно до правил цієї організації, звернулася до СОТ з заявою про намір переглянути митні ставки з метою активізувати внутрішнє виробництво.

версія для друку