українська російська англійська
Микола Азаров: У 2013 році зростання ВВП буде забезпечене на рівні 3%
07.02.2013 | 19:21
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Прем'єр-міністр України переконаний, що в 2013 році вдасться забезпечити зростання ВВП на 3%. Про це він сказав під час зустрічі з головою європейського департаменту МВФ Крістофером Джарвісом.

«Я переконаний, що в 2013 році нам вдасться забезпечити зростання ВВП на рівні 3%», - зазначив Микола Азаров.

За його словами, економічне зростання буде досягнуто, зокрема, з огляду на прогнози експертів, які має Уряд, про суттєве зростання вітчизняного агропромислового виробництва у 2013 році. Крім того, у четвертому кварталі 2012 року на світових ринках відбулося зростання цін на металургійну продукцію, і ця тенденція утримується, додав Прем'єр-міністр.

Він також зауважив, що зараз Уряд закінчує розробку програми активізації внутрішнього виробництва, яка повинна компенсувати економічне уповільнення у 2012 році.

Микола Азаров поінформував Крістофера Джарвіса про заходи, які вживає Уряд для підтримки економічного зростання та покращення зовнішньоторговельного балансу України, а також для оздоровлення фінансової ситуації в НАК "Нафтогаз". Він зазначив, що Україна витримує погоджені параметри дефіциту держбюджету, а монетарна політика НБУ відповідає домовленостям в рамках програми stand-by з МВФ.

 

версія для друку