українська російська англійська
На Київщині та Харківщині відбулися польоти військових льотчиків вдень та вночі
08.02.2013 | 09:43
Прес-служба Міністерства оборони
Командирські польоти на літаках МіГ-29, МіГ-29УБ та Л-39 відбулись у бригаді тактичної авіації Повітряного командування “Центр” Повітряних Сил ЗС України на аеродромі Васильків

Командирські польоти на літаках МіГ-29, МіГ-29УБ та Л-39 відбулись у бригаді тактичної авіації Повітряного командування “Центр” Повітряних Сил ЗС України на аеродромі Васильків.

До виконання польотів, які пройшли під керівництвом командира авіаз’єднання підполковника Івана Петренка, залучались льотний склад бригади тактичної авіації та досвідченні льотчики-інструктори від управління Повітряного командування “Центр”.

Виконуючи поставленні завдання, пілоти вдосконалили єдину методику з організації, забезпечення та проведення польотів, підтримання рівня натренованості льотного складу в техніці пілотування і навігації вдень та вночі, в складних метеорологічних умовах та при встановленому мінімумі погоди.

Загалом льотчики здійснили 17 вильотів із загальною кількістю нальоту 11 годин.

Підбиваючи попередні підсумки, командир бригади, окрім іншого, відзначив відмінну роботу інженерно-технічного складу, особового складу наземного забезпечення польотів. Саме вони провели ретельну й доскональну підготовку авіаційної техніки та засобів наземного забезпечення.

Водночас на Харківщині, на аеродромі 203-ї навчально-авіаційної бригади, успішно проведено льотну зміну за участю командирського складу з’єднання та Харківського університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба. Практичний захід відбувся у межах занять з командирської підготовки.

Польоти відбулися у простих метеорологічних умовах вдень та вночі. Для забезпечення польотів залучалися літаки типу Л-39 “Альбатрос”, Ан-26Ш та вертоліт Мі-8МТ.

За словами командира бригади військового льотчика 1 класу полковника Геннадія Дубовика, усі польотні завдання були виконані на високому рівні.

«За минулий рік сім офіцерів частини підвищили свій фах до рівня військового льотчика 1 або 2 класу. Сподіваюсь, що цей рік стане ще більш результативним», – відзначив комбриг.

версія для друку