українська російська англійська
В аеропорту "Бориспіль" почав функціонувати автостанційний комплекс навпроти терміналу "B"
08.02.2013 | 10:04
Прес-служба Міністерства інфраструктури

У Міжнародному аеропорту «Бориспіль» завершуються роботи з організації функціонування сучасної автостанції, яка дозволить упорядкувати рух автобусного транспорту в аеропорту та покращити рівень обслуговування пасажирів.

Наразі автостанція навпроти терміналу «B» вже облаштована 9 критими та однією відкритою платформами. Висота навісів сягає 4 м, що дозволяє під’їжджати під криту платформу навіть двоповерховим автобусам. Платформи збудовані так, щоб за несприятливих погодних умов пасажир зміг завантажити речі та сісти в автобус, не виходячи з-під навісу. На кожній платформі розміщені місця для сидіння. Для людей з особливими потребами обладнано спеціальний під’їзд до автостанції.

Камера схову ручної поклажі та багажу, громадські вбиральні, заклади харчування, медпункт знаходяться у приміщенні терміналу «B».

На сьогодні аеропортом «Бориспіль» проводиться активна робота щодо повноцінного функціонування кас у терміналі «B», де пасажири зможуть придбати автобусні квитки не лише з аеропорту, але й по території Україні. У подальшому буде встановлено електронний щит на привокзальній площі, на який виводитиметься інформація стосовно розкладу руху автобусів та наявності вільних місць. Опрацьовується встановлення у терміналах, готелях аеропорту та на автостанції автоматичних систем продажу квитків. Окрім того, завершуються роботи із облаштування прилеглих територій.

Водночас, сполучення між автостанційним комплексом, терміналами аеропорту, автомобільними парковками, стоянками таксі забезпечується безкоштовним трансферним автобусом, який курсує цілодобово з інтервалом 5-10 хвилин.

версія для друку