українська російська англійська
На Житомирщині успішно реалізовано нацпроект з охорони материнства і дитинства
08.02.2013 | 10:50
Житомирська ОДА

Житомирський обласний перинатальний центр створений в рамках проекту „Нове життя – нова якість охорони материнства і дитинства”, ініційованого Президентом України, посідає лідируючі позиції серед cеми таких спеціалізованих лікувально-профілактичних закладів ІІІ рівня, що створені в державі.

У цьому потужному закладі європейського зразка працює 450 працівників, з яких 92 лікарі. У минулому році на придбання обладнання, покращення умов перебування пацієнтів у закладі було освоєно 16 млн. грн. бюджетних коштів. Постійний зв’язок підтримується і з благодійними організаціями, завдяки яким минулоріч було закуплено обладнання на 3,8 млн. грн., медикаментів – на 1,1 млн. грн. Щорічно обласний перинатальний центр приймає 4,5 тис. пологів, що складає 30% всіх пологів по області.

За роки існування закладу аномалії пологової діяльності зменшились у 2,6 раза, а кількість кесаревих розтинів - в 0,9 раза і складає 16-17%, що є дуже гарним показником. Кількість пологів без ускладнень збільшилась у 5 разів.

 

версія для друку