українська російська англійська
ЗСУ взяли участь у ярмарку навчально-тренувальних центрів за програмою НАТО "Партнерство заради миру"
08.02.2013 | 10:43
Прес-служба Міністерства оборони

У штаб-квартирі НАТО відбувся ярмарок навчально-тренувальних центрів країн-членів та партнерів Альянсу, що діють у межах програми НАТО “Партнерство заради миру” (ПЗМ). У заході взяли участь делегації 26 центрів з понад 20 країн.

Україна на ярмарку презентувала потужності та навчальні програми Міжнародного центру миротворчості та безпеки (Львівщина), а також Навчально-наукового центру міжнародної миротворчої діяльності (Київ).

Основу української експозиції склали інформаційно-довідкові матеріали про навчальні та тренувальні можливості зазначених центрів, інша презентаційна та рекламна продукція, підготовлена за сприяння Академії сухопутний військ імені гетьмана Петра Сагайдачного та Національного університету оборони України.

У рамках презентації також було обговорено перспективи розширення співпраці українських навчально-тренувальних центрів з відповідними установами інших країн-членів та партнерів НАТО, а також центрами передового досвіду Альянсу.

Навчально-тренувальні центри ПЗМ Збройних Сил України вже тривалий час співпрацюють з НАТО в сфері досягнення взаємосумісності, підготовки персоналу та контингентів до участі в операціях з підтримання миру та безпеки під проводом Альянсу, ЄС та ООН.

Довідково

Ярмарок навчально-тренувальних центрів, що діють у межах програми НАТО “Партнерство заради миру”, є традиційним заходом, який щорічно відбувається у штаб-квартирі Альянсу. Організаторами ярмарку виступають Школа НАТО в Обераммергау, Міжнародний військовий штаб Альянсу (МВШ), Управління співробітництва і регіональної безпеки МВШ, Головне управління військового партнерства стратегічних командувань НАТО та представництва делегацій і місій країн-членів та партнерів Альянсу, акредитовані при штаб-квартирі НАТО.

 

версія для друку