українська російська англійська
Чернігівська ОДА підписала Меморандум із відділенням Аграрного фонду та виробниками хліба
08.02.2013 | 12:40
Чернігівська ОДА

Під час наради з керівниками хлібопекарських підприємств області щодо стабілізації цінової ситуації на ринку хліба та хлібобулочних виробів було підписано Меморандум порозуміння між Чернігівською обласною державною адміністрацією, Чернігівським регіональним відділенням Аграрного фонду та виробниками хліба і хлібобулочних виробів, яким закріплені домовленості щодо скоординованої взаємодії з питання забезпечення стабільної цінової ситуації на ринку борошна, хліба та хлібобулочних виробів.

Як зазначалося, в області проведена відповідна робота, зокрема, укладені трьохсторонні договори поставки хлібопекарським підприємствам області борошна, виробленого із зерна державного інтервенційного фонду.

За словами заступника голови облдержадміністрації Олександра Шанойла, обласна влада буде максимально сприяти закупівлі борошна, виробленого із зерна державного інтервенційного фонду, хлібопекарськими підприємствами області в обсягах, необхідних для збереження стабільної цінової ситуації на хліб та хлібобулочні вироби, що користуються найвищим споживчим попитом у Чернігівській області, асортимент яких затверджено розпорядженням голови обласної державної адміністрації від 02.03.2011 р. №70.

Усі зусилля влади будуть спрямовані на підтримку стабільної робити підприємств хлібопекарської галузі.

 

версія для друку