українська російська англійська
Уряд збільшить видатки на трансляцію державних мовників
08.02.2013 | 14:00
Прес-служба Державного комітету телебачення і радіомовлення

7 лютого Прем'єр-міністр України Микола Азаров доручив Мінфіну збільшити видатки на забезпечення в необхідному обсязі трансляції телерадіопрограм, вироблених для державних потреб. Ці кошти мають бути передбачені під час підготовки законопроекту щодо внесення змін до державного бюджету на 2013 рік.

Відповідне рішення було прийняте після звернення до Уряду Держкомтелерадіо, який неодноразово наголошував на проблемі з фінансуванням трансляції телерадіопрограм у поточному році.

Нагадаємо, сума фінансування, передбачена цьогорічним державним бюджетом на трансляцію програм державних ТРК, у 4 рази менша за мінімальну потребу. Ситуація також ускладнюється кредиторською заборгованістю в обсязі 25,2 млн. гривень. Таким чином, наразі дефіцит коштів по системі складає 206,7 млн. гривень.

У зв’язку з цим Національна радіокомпанія України нещодавно була змушена відключити свої УКХ-передавачі та частину ФМ-передавачів. Загалом цьогоріч радіокомпанія отримала близько 12 млн. гривень, що становить майже п'яту частину всіх бюджетних призначень системи Держкомтелерадіо, яка складається з 32 державних мовників.

 

версія для друку