українська російська англійська
Держспоживінспекція та Ліга страхових організацій домовилися про співпрацю
08.02.2013 | 14:23
Прес-служба Державної інспекції України з питань захисту прав споживачів

Задля забезпечення захисту прав споживачів страхових послуг, мінімізації випадків недобросовісного виконанням окремими страховими компаніями взятих на себе зобов'язань, а також з метою створення сприятливих умов для отримання споживачами максимально повної інформації про страховий продукт,  врегулювання страхових випадків і відшкодування збитків, Держспоживінспекція України та Ліга страхових організацій України домовилися про співпрацю.

Під час зустрічі заступника Голови Держспоживінспекції України Соколової О.П. та Голови ради ЛСОУ Філонюка О.Ф. сторони обговорили можливі варіанти спільних дій щодо реалізації взаємодії у підготовці законодавчих ініціатив, спрямованих на захист прав споживачів, а також подальшого відстоювання прав та інтересів споживачів страхових послуг.

Довідково

Ліга страхових організацій України (ЛСОУ) – об’єднання учасників ринку страхових послуг України, створене у 1992 році з метою захисту інтересів своїх членів та інших учасників ринку страхових послуг. Ліга страхових організацій України здійснює свою діяльність на засадах законності, гласності, самостійності та незалежності від державних структур, рівноправності членів Ліги, довіри та взаємодопомоги у відносинах між її членами.

версія для друку