українська російська англійська
У Полтаві створять перші в Україні майданчики для освоєння інвалідних візків
10.02.2013 | 14:44
Полтавська ОДА

На базі кожного територіального центру в Полтавській області створять майданчики для освоєння навиків користування інвалідними візками. Уже зарезервували на це кошти в терцентрах і протягом 2-х років це завдання мають виконати. Про це на колегії  департаменту праці та соціального захисту населення Полтавської ОДА розповіла директор цього департаменту Людмила Корнієнко.

Також на засіданні поставили завдання покращити роботу з особами з обмеженими фізичними можливостями в напрямку забезпечення засобами реабілітації.

«Завдяки тому, що громадська організація інвалідів контролює реалізацію всіх прав і можливостей інвалідів, все виконується на 100%. Кожна аптека в будь-якому населеному пункті області є доступною і спеціально обладнаною. Адже без нашого клопотання нічого автоматично не буде робитися», – зауважив голова громадської організації з питань захисту людей з обмеженими можливостями Сергій Чумак.

Нагадаємо, що на сьогоднішній день, усі люди з обмеженими фізичними можливостями у Полтавській області забезпечені інвалідними візками. Їх за персональними замовленнями станом на 1 січня 2013 року надійшло – 1540.

 

версія для друку