українська російська англійська
Уряд України реалізовує масштабні заходи з підготовки внутрішнього ринку до нових умов роботи
08.02.2013 | 15:05
Прес-служба Міністерства економічного розвитку і торгівлі

7 лютого 2013 року Міністр економічного розвитку і торгівлі України Ігор Прасолов взяв участь у спеціальному засіданні Кабінету Міністрів України щодо реалізації державної політики в сфері європейської інтеграції, на якому був присутній Європейський комісар з питань розширення і Європейської політики сусідства Штефан Фюле.

Міністр наголосив, що економічне співробітництво між Україною і ЄС активно розвивається як на двосторонньому рівні, так і в рамках багатосторонніх програм. Прикладом цього є робота сторін під егідою Ініціативи ЄС «Східне партнерство», а також на рівні транскордонних і регіональних проектів.

«Після підписання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС почне діяти її ключовий інноваційний елемент - поглиблена і всеохоплююча зона вільної торгівлі. Створення зони вільної торгівлі розглядається українською стороною як безумовний і єдиний шлях подальшого взаємовигідного розвитку торговельно-економічного співробітництва між Україною та ЄС», - зазначив  Ігор Прасолов.

Міністр наголосив, що сьогодні Урядом України реалізовуються масштабні заходи з підготовки внутрішнього ринку до нових умов роботи. Здійснюються реформи щодо санітарних та фітосанітарних заходів, технічного регулювання та стандартизації, держзакупівель, державної допомоги тощо.

Міністр повідомив, що з 2012 року Україна зосередилася на Програмі щодо імплементації майбутньої Угоди про асоціацію між Україною і ЄС.  «Програмою передбачається затвердження плану заходів, який відображає усі напрями співробітництва між Україною і ЄС згідно з Угодою про асоціацію, і в реалізації якого ми розраховуємо на підтримку з боку ЄС», - зазначив Ігор Прасолов.

 

версія для друку