українська російська англійська
В Україні необхідно запровадити аудит адміністративної діяльності, - Петро Андрєєв
08.02.2013 | 15:22
Прес-служба Державної фінансової інспекції

В Україні необхідно запровадити аудит адміністративної діяльності, сказав під час робочої наради Голова Держфінінспекції України Петро Андрєєв.

«Як свідчать результати нашої роботи, основна причина фінансових порушень це – безвідповідальність окремих державних службовців та керівників підприємств, установ і організацій. Неналежне виконання ними посадових обов’язків, основних задач і функцій державних органів, визначених законодавчими і нормативно-правовими актами, призводить до створення корупційного середовища та до фінансових порушень», – переконаний Петро Андрєєв.

На сьогодні, за словами Голови Держфінінспекції, актуальним є здійснення комплексного контролю й оцінки якості механізмів управління, рівня досягнення цілей і завдань, поставлених перед урядовими органами та установами, визначення реального ефекту від їхньої діяльності. Задля цього в найближчій перспективі органи Держфінінспекції повинні переорієнтувати свою роботу на оцінку діяльності органів державного та комунального секторів, бюджетних установ, державних підприємств, доцільності їх функціонування та державних витрат на їхнє утримання.

«Тому Держфінінспекція України повинна ініціювати питання запровадження у свою роботу аудиту адміністративної діяльності, який дозволить виконати окреслені завдання», – підсумував Петро Андрєєв.

На сьогодні в Держфінінспекції України розроблено відповідний проект закону, який готується на погодження із заінтересованими органами влади.

 

 

версія для друку