українська російська англійська
Заборгованість із виплати зарплати в ЖКГ Львівщини зменшилась на 25,4%
08.02.2013 | 16:10
Львівська ОДА

Погашення заборгованості із виплати заробітної плати в житлово-комунальному господарстві Львівщини перебуває на постійному контролі департаменту житлово-комунального господарства, розвитку інфраструктури та паливно-енергетичного комплексу облдержадміністрації.

Тут за результатами щотижневого моніторингу визначають динаміку зміни заборгованості із виплати заробітної плати працівникам. А також спільно з органами місцевого самоврядування та керівниками житлово-комунальних підприємств проводять засідання робочої групи з метою повного погашення боргу. Упродовж минулого року заборгованість зменшилась на 716,3 тис. грн. (на 25,4%), і становить 2108,5 тис. грн.

Зазначимо, що заборгованість є ще на 17 підприємствах (8,4 % від загальної кількості підприємств житлово-комунального господарства області). Впродовж року значно зменшилась заборгованість у Львові (на 45,5%), Стебнику (на 49%) та у Городоцькому районі (на 60,4%).

Окрім того, Департамент подає інформацію щодо заборгованості із виплати заробітної плати у  Національну службу посередництва і примирення у Львівській області та у  Територіальну державну інспекцію праці у Львівській області, аби там вжили заходів до керівників житлово-комунальних підприємств, які тривалий час не забезпечують погашення боргів із виплати зарплати.

 

версія для друку