українська російська англійська
Переговори з єврокомісаром Фюле підтвердили: Україна впевнено просувається до підписання Угоди про асоціацію з ЄС, - М.Азаров
08.02.2013 | 18:12
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Переговори з Членом Європейської Комісії з питань розширення та Європейської політики сусідства Штефаном Фюле пройшли конструктивно. Таку оцінку Прем'єр-міністр України Микола Азаров дав вчорашній зустрічі з Єврокомісаром.

«У нас відбулися дуже конструктивні переговори з Єврокомісаром паном Фюле, - сказав Микола Азаров. - Це був відвертий обмін думками, який підтвердив, що ми досить впевнено і динамічно просуваємося до підписання Угоди про асоціацію з Європейським Союзом».

За його словами, під час зустрічі сторони також висловили певні зауваження один одному. «Певні зауваження на нашу адресу, безумовно, були, але це зауваження робочі, конструктивного характеру, і не треба думати, що одна сторона повчала іншу. У свою чергу, ми висловлювали свої зауваження на адресу Європейської Комісії. Це був нормальний діалог двох сторін», - підкреслив Глава Уряду.

При цьому Микола Азаров відповів на запитання користувача соціальної мережі, як Єврокомісар оцінює можливу співпрацю України з Митним союзом: «Що стосується співпраці України з Митним союзом, то Єврокомісар - реаліст, і він чудово розуміє, що співпраця з Митним союзом для України є необхідністю, а вже форми співпраці - це суверенне право України, і тільки нам вирішувати, якими вони будуть».

 

версія для друку