українська російська англійська
В Мінфіні відбулися установчі збори з формування громадської ради
08.02.2013 | 20:30
Прес-служба Міністерства фінансів

8 лютого в Міністерстві фінансів відбулися установчі збори з формування громадської ради при Міністерстві фінансів.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 р. № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» ініціативною групою з підготовки установчих зборів проведено належну роботу. Так, визначено дату, час та місце проведення установчих зборів. Відповідне повідомлення, де зазначався порядок подання заяв для участі в установчих зборах, відомості про склад ініціативної групи та контактна інформація, було оприлюднене на офіційному веб-сайті Міністерства.

За період прийому та реєстрації заяв ініціативною групою були ретельно розглянуті всі пропозиції від представників громадських організацій – кандидатів до складу громадської ради. На підставі поданих заяв ініціативна група склала загальний список учасників установчих зборів.

На момент проведення установчих зборів зареєструвалося 55 уповноважених представників інститутів громадянського суспільства – кандидатів на членство в громадську раду.

Відповідно до порядку денного учасниками установчих зборів були розглянуті наступні питання, а саме: обрано робочі органи установчих зборів, голова громадської ради попереднього скликання поінформував про діяльність громадської ради за період 2011-2012 років, прийнято регламент проведення зборів та проведено вибори до громадської ради.

Отже, за результатами голосування затверджено склад новоствореної громадської ради.

З метою вирішення організаційних питань членами громадської ради було запропоновано одночасно провести перше засідання. Так, головою громадської ради при Міністерстві фінансів обрано – Мітюкова Ігоря Олександровича.

«Маю велике сподівання, що новостворена громадська рада продовжить розпочату роботу задля сприяння розвитку громадянського суспільства та налагодження ефективної взаємодії органів виконавчої влади й громадськості, що базуватиметься на принципах постійного діалогу, партнерства та взаємозацікавленості», - підсумував голова громадської ради Ігор Мітюков.

 

версія для друку