українська російська англійська
Мінфін підтримує конструктивний діалог з громадськістю
08.02.2013 | 17:33
Прес-служба Міністерства фінансів

Відбулася зустріч заступника Міністра фінансів Сергія Рибака та заступника Міністра фінансів – керівника апарату Юрія Шевченка із членами Ради голів громадських рад при органах виконавчої влади.

Під час свого виступу Сергій Рибак повідомив, що Міністерством фінансів проведено належну роботу для налагодження конструктивного діалогу з громадськістю. Так, при Мінфіні активно функціонує громадська рада, у складі якої працюють профільні комісії. Щоквартально проводяться засідання, під час яких обговорюються найактуальніші питання бюджетної, податкової, митної політики, питання бухгалтерського обліку та інші теми, які найбільше цікавлять громадськість.

У свою чергу, Юрій Шевченко зауважив, що підвищення громадянської культури, обізнаності населення з найважливішими рішеннями уряду є запорукою демократичного розвитку України, встановлення довіри до дій та законодавчих ініціатив влади. У цьому процесі ефективна інформаційна політика та безпосередня участь засобів масової інформації, представників громадськості відіграють визначну роль комунікативного засобу та є визначною інформативною ланкою між громадянами та органами влади.

Він також додав, що Міністерство фінансів приділяє значну увагу роботі з інформаційними запитами засобів масової інформації, зверненнями громадян та організації доступу до публічної інформації, що є свого роду індикатором інтересів суспільства та актуальності того чи іншого питання.

Голова громадської ради при Міністерстві фінансів Ігор Мітюков зазначив, що за 2011-2012 роки громадська рада залучалася до реалізації соціально-економічних реформ та підготовки проектів суспільно важливих рішень. При цьому її робота базувалася на принципах партнерства, взаємозацікавленості у досягненні цілей, пов’язаних з процесом державного управління, соціально-економічного розвитку, всебічним забезпеченням захисту прав і свобод людини та громадянина.

На кінець засідання учасники заходу висловили наміри у подальшій співпраці та зазначили, що розуміння, а головне підтримка громадськістю процесів реформотворення є вагомим показником та складовою розвитку країни. Адже громадська активність, її освіченість та усвідомлення соціально-економічних процесів, що відбуваються, є індикатором успішної імплементації державних реформ.

 

 

 

версія для друку