українська російська англійська
У Мінкультури обговорено питання співробітництва між Україною і Мальтійським Орденом
09.02.2013 | 14:38
Прес-служба Міністерства культури

8 лютого відбулася зустріч Першого заступника Міністра культури України Тимофія Кохана з Послом Мальтійського Ордену в Україні паном Паулем Фрідріхом фон Фурхерром.

Під час зустрічі були обговорені питання двостороннього культурного співробітництва між Україною і Мальтійським Орденом, зокрема, – проведення культурно-мистецьких акцій на міждержавному рівні, що надасть значного позитивного імпульсу розвитку культурних відносин між двома державами. Крім цього, співрозмовники обмінялися думками щодо мовної ситуації в Україні, а також стану забезпечення потреб національних меншин, зокрема, – угорської та румунської.

Паном Послом була висловлена зацікавленість щодо налагодження прямого контакту з Національною оперою України з метою активізації контактів та проведення культурних акцій. Сторони високо оцінили перспективи подальшого розвитку співробітництва між Україною і Мальтійським Орденом в культурній сфері.

Наприкінці зустрічі було домовлено підтримувати подальші контакти з метою налагодження постійної співпраці в організації можливих спільних культурно-мистецьких заходів.

 

версія для друку