українська російська англійська
"Картка киянина" поповнилася 34 новими лікарськими засобами
11.02.2013 | 10:43
КИЇВСЬКА МДА

До переліку лікарських засобів, які можна придбати зі знижкою за «Карткою киянина», додано 34 нові препарати. Це стало можливим за результатами переговорів та підписання Меморандуму з Фармацевтичною групою «Здоров’я» (м. Харків), за яким перелік лікарських засобів збільшився на 65% від існуючого. Про це повідомляють в КП «Фармація». Придбати нові ліки можна з 18 лютого 2013 року.

Так, в оновленому переліку містяться препарати різних фармакологічних груп: протиалергійні, ліки від кашлю, протизапальні, для лікування захворювань печінки, шлунку, анальгетики, лікарські засоби від тиску. Окрім безрецептурних, також є ліки, які відпускаються з аптек за рецептом лікаря. Знижки на придбання медикаментів за цим переліком передбачені у розмірі 25%.

Наразі список медикаментів, на які розповсюджується спеціальна роздрібна ціна зі знижкою, складається з 52-х найменувань безрецептурних  лікарських засобів. Обслуговування власників «Карток киянина» здійснюється у 60 аптеках – по 6 у кожному районі столиці КП «Фармація», у яких встановленні POS-термінали ПАТ КБ «Хрещатик». Проте найближчим часом кількість POS-терміналів в аптеках планують збільшити.

Генеральний директор КП «Фармація» Олег Клімов повідомив, що на початку лютого було проведено перевірку виконання програми «Картка киянина» в аптеках КП «Фармація». За результатами, якої встановлено, що лікарські засоби згідно з переліком є в достатній кількості та в повному асортименті у всіх аптеках, що залучені до соціальної програми.

«Від початку проекту «Картка киянина» за даною програмою в мережу аптек КП «Фармація» звернувся 671 громадянин, відпущено 1977 упаковок медичних препаратів на суму 11525,08 грн. Знижка за весь період склала 3837,35грн.», – зазначив Олег Клімов.

 

версія для друку