українська російська англійська
12 лютого обговорять питання конкуренції на ринку послуг з військової підготовки студентів у вузах
11.02.2013 | 11:37
Прес-служба Антимонопольного комітету України

12 лютого 2013 року о 15.00 в Антимонопольному комітеті України розпочнеться засідання круглого столу на тему: «Результати дослідження ринку послуг з військової підготовки студентів у вищих навчальних закладах за програмою підготовки офіцерів запасу в Україні».

Захід відбудеться за участю заступника Голови Комітету – державного уповноваженого Лариси Колісник.

Обговорюватимуться, зокрема, питання щодо стану конкуренції на ринку послуг з військової підготовки студентів у вищих навчальних закладах за програмою підготовки офіцерів запасу; встановлення економічно обґрунтованої вартості послуг з військової підготовки студентів у вищих навчальних закладах за програмою підготовки офіцерів запасу.

Окрему увагу буде приділено саме місцю центральних органів влади та органів Антимонопольного комітету України в забезпеченні розвитку чесної і добросовісної конкуренції на зазначених ринках та захисту прав споживачів.

У заході візьмуть участь уповноважені представники Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, Міністерства оборони України, Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, учасників ринку освітніх послуг.

 

Місце проведення: вул. Урицького, 45, 1-й поверх, зала засідань.

Тривалість заходу – півтори години.

Акредитація обов’язкова. Проводиться до 14:00 12.02.2012

за тел.: 251-62-90, 251-62-91, 251-62-45 або pr@amc.gov.ua,  arnaut@amc.gov.ua.

 

 

 

 

 

версія для друку