українська російська англійська
12 лютого - відкрите засідання робочої групи з реалізації нацпроекту "Відкритий світ"
11.02.2013 | 12:36
Прес-служба Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами

12 лютого 2013 р. об 11:00 у залі засідань Держінвестпроекту за адресою (вул. Велика Житомирська, 11; 7 поверх) відбудеться відкрите засідання робочої групи з реалізації національного проекту «Відкритий світ», присвячене планам реалізації проекту в 2013 році.

Модератор заходу: Юрій Гусєв, директор департаменту національних проектів Держінвестпроекту.

Учасники заходу: члени робочої групи - представники центральних і місцевих органів влади, українського і закордонного бізнесу, галузеві експерти.

Для акредитації просимо журналістів центральних та регіональних ЗМІ до 18:00 11 лютого 2013 р. повідомити прес-службу Держінвестпроекту: електронною поштою: press@ukrproject.gov.ua , SMS : (067) 234-88-93.

Вхід на подію за паспортами та редакційними посвідченнями.

З питаннями, які не стосуються акредитацій, звертайтесь, будь ласка, за тел.: (044) 254-40-15.

Довідково

Робоча група з реалізації національного проекту «Відкритий світ» - створення інформаційно-комунікаційної освітньої мережі національного рівня на базі технологій радіозв’язку четвертого покоління (4G є консультативно-дорадчим органом, утвореним Держінвестпроектом на період реалізації національного проекту. До основних завдань робочої групи, зокрема, належать підготовка організаційних, правових, економічних, науково-експертних пропозицій та рекомендацій щодо покращення впровадження національного проекту, а також здійснення постійного моніторингу ефективності його реалізації.

версія для друку