українська російська англійська
КМДА: Фінансування Програми соціально-економічного розвитку збільшено до 1,5 млрд. грн.
11.02.2013 | 15:15
КИЇВСЬКА МДА

Фінансування Програми соціально-економічного розвитку збільшено на 311 млн. грн. – до 1,515 млрд. грн. Сьогодні за таке рішення проголосувало 73 депутати Київради.

Як повідомив заступник голови Київської міської державної адміністрації Руслан Крамаренко, ці кошти розподілені з урахуванням висловлених зауважень, зокрема, на об’єкти за пропозиціями депутатів додатково спрямовано 139,8 млн. грн. Решта коштів розподілена за пропозиціями головних розпорядників.

«Зміни, що запропонував депутатам виконавчий орган, передбачають збільшення загального обсягу видатків за рахунок вільних залишків коштів з минулого року. Завдяки цим коштам ми додатково отримаємо декілька пускових об’єктів. Зокрема, на об’єкти транспортного господарства в цілому видатки збільшені на 108,1 млн. грн. Це дасть можливість продовжити роботи з реконструкції доріг, завершити реконструкцію Поштової площі, облаштувати пішохідну зону на вул. Сагайдачного та демонтувати трамвайні колії на Контрактовій площі та вул. Братській. Ще 25 млн. грн. закладено на реконструкцію ескалаторних комплексів у метрополітені, також передбачені асигнування на початок проектування метро на житловий масив Виноградар і станції «Львівська брама» та на влаштування світлофорів, велосипедних доріжок та пішохідних містків над трасою швидкісного трамваю на Троєщині. Збільшились асигнування і на міський благоустрій. Так, видатки «Київзеленбуду» збільшено майже на 18 млн. грн., що в цілому дасть можливість провести реконструкцію 6 парків. Крім того, ми передбачили додаткові кошти на будівництво мереж до житлового будинку на пров. Моторному – на завершення будівництва цього будинку асигнування закладені в повному обсязі», – зазначив Руслан Крамаренко.

У сфері житлово-комунального господарства на Бортницьку станцію аерації видатки збільшено на 14,5 млн. грн., одночасно ведеться робота над виділенням коштів з державного бюджету, адже реконструкція станції – це дуже масштабний проект, і він важливий не тільки для Києва, а й для інших міст, що розташовані нижче за течією Дніпра.

Крім того, пріоритетом є енергозбереження. Збільшено асигнування на оснащення житлових будинків та бюджетних установ лічильниками тепла, на термосанацію будівель бюджетної сфери, реконструкцію систем теплопостачання житлових будинків шляхом заміни вбудованих котелень на модульні.

версія для друку