українська російська англійська
Торік на Прикарпатті розроблено понад півсотні проектів з енергоефективності
11.02.2013 | 18:30
Івано-Франківська ОДА

За минулий рік в Івано-Франківській області розроблено 25  проектів з енергоефективності на суму 51,3 млн. грн.; їх впровадження відбудеться в поточному році. У межах обласної програми з енергоефективності в 15-ти закладах бюджетної сфери впроваджено котли на відходах деревини, ще в чотирьох  такі економні  енергоефективні котли  на стадії завершення.

На 33 об’єктах бюджетної сфери Прикарпаття за рахунок цільових екологічних інвестицій реалізовано проекти з теплосанації (виділено 59,5 млн. грн.).

У 2012 році на Івано-Франківщині з приростом виробництва спрацювала Бурштинська ТЕС ПАТ «ДТЕК Західенерго», виробивши  9,6 млрд. кВт. год. електроенергії (майже на 1 млрд. кВт. год. (11%) більше, ніж у 2011 році). Тут завершено реконструкцію енергоблоку №7, завдяки чому відбулося збільшення його генеруючої потужності з 160 МВт до 205 МВт.

НГВУ «Долинанафтогаз» і ТОВ «Укрнафтогазінвест» торік ввели в експлуатацію три свердловини. Нарощено обсяги переробки газу Долинським газопереробним заводом  на 2,5 млн. куб. метрів.

ПАТ «Прикарпаттяобленерго» перебудувало 130 км ліній електропередач у гірських населених пунктах Верховинського району, Богородчанського, Долинського, Коломийського  і Косівського, а також у містах Болехові та Яремчі.

версія для друку