українська російська англійська
У Криму активно ведеться робота з інвентаризації земель сільгосппризначення
12.02.2013 | 09:23
Рада міністрів АРК

У Криму активними темпами ведеться робота з інвентаризації державних земель сільськогосподарського призначення.

Зокрема, фахівці Республіканського комітету АРК із земельних ресурсів проводять виїзні наради в регіонах Криму за участю голів сільських і селищних рад, місцевих землевпорядників. Співробітники профільного відомства роз'яснюють інформацію про основні зміни в нормативно-правовій базі у сфері земельних відносин, про порядок реєстрації землевпорядних документів, а також про вимоги, що пред'являються до оформлення документів з інвентаризації земель сільськогосподарського призначення.

У рамках роботи Міністерство аграрної політики і продовольства Криму визначило фахівця, який буде курувати роботу з передачі сільгоспземель в оренду та власність підприємствам, установам, юридичним та фізичним особам.

Територіальним відділам та управлінням Держземагентства України в Криму передано матеріали обмінних файлів та програмні продукти для створення електронної бази сільськогосподарських земель Криму. У результаті, в Автономії буде створений кадастр сільгоспземель, суміщений з даними національного і республіканського кадастрів.

Нагадаємо, з 1 січня 2013 року набув чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розмежування земель державної та комунальної власності». Землі державної та комунальної власності тепер вважаються розмежованими. Земельними ділянками сільськогосподарського призначення державної власності, відповідно до закону, управляє орган виконавчої влади з питань земельних ресурсів та його територіальні органи. Ділянки сільськогосподарського призначення можуть передаватись у власність або у користування для всіх потреб, крім випадків, не пов'язаних із веденням сільського господарства.

версія для друку