українська російська англійська
На Одещині будуються очисні споруди та проводяться роботи для захисту територій від підтоплення
12.02.2013 | 11:50
Одеська ОДА

Протягом 2012 року на реалізацію регіональної програми охорони довкілля було виділено близько 12,8 млн. грн. В тому числі - 11,24 млн. грн. було виділено на будівництво та реконструкцію каналізаційних очисних споруд, 1,33 млн. грн. – на розчистку русел річок, а також захист від підтоплення. Про стан виконання Регіональної програми охорони довкілля, раціонального використання природних ресурсів та забезпечення екологічної безпеки в Одеській області на 2009-2013 роки повідомив начальник державного управління охорони навколишнього природного середовища в Одеській області Анатолій Яцков.

Він повідомив, що протягом року в рамках програми проводились роботи з будівництва та реконструкції очисних каналізаційних споруд та мереж в с. Надеждівка Арцизького району, с. Бритівка Білгород-Дністровського району, м. Біляївка та смт Хлібодарське Біляївського району, м. Березівка Березівського району, м. Кодима, смт Чорноморське Комінтернівського району, смт Любашівка Любашівського району, смт Великодолинське Овідіопольського району, смт Тарутине Тарутинського району.

Також в минулому році було проведено роботи із захисту від підтоплення частини території с. Кучургани та смт Лиманське Роздільнянського району Одеської області, а також будівництво захисних дамб на р. Турунчук біля с. Яски Біляївського району.

 

версія для друку