українська російська англійська
Міністр Олександр Клименко вивчить британський досвід інтеграції податкової та митниці
12.02.2013 | 13:27
Прес-служба Міністерства доходів і зборів

Міністр доходів та зборів України Олександр Клименко цього тижня здійснить робочу поїздку до Великобританії з метою вивчення досвіду  об`єднання Управління по податковим та митним зборам Її Величності (HMRC). Інтеграція податкової та митної служб  була завершена в Об’єднаному Королівстві у 2007 році і вважається однією з найуспішніших фіскальних  реформ у світовій практиці.

Про це Міністр повідомив під час зустрічі з послом Великобританії в Україні Саймоном Смітом.

У рамках візиту Олександр Клименко планує вивчити британський досвід із запровадження індивідуального підходу до податкового контролю, що базується на діалозі між відомством та платником. Також Міністр проведе консультації щодо практик міжнародного співробітництва в сфері трансфертного ціноутворення та питань оптимізації і перекваліфікації кадрового складу HMRC.

Окрему увагу буде приділено інноваційній інформаційній системі, яка є потужним інструментом боротьби з ухиленням від сплати податків Великобританії. Українська делегація на чолі з Олександром Клименком планує проаналізувати особливості цієї системи задля впровадження у роботу Міністерства найкращих практик забезпечення дотримання податкового законодавства, створення передумов для зменшення випадків податкових шахрайств та підвищення ефективності заходів з детінізації економіки.

У програмі робочої поїздки запланована зустріч Міністра із керівництвом ЄБРР з метою обговорення очікувань інвесторів щодо вдосконалення податкової та митної системи, шляхів покращення інвестиційного клімату в Україні та заходів, що вживаються українським урядом для підтримки і захисту прав інвесторів та бізнесу.

версія для друку