українська російська англійська
Міністр Едуард Ставицький у складі делегації на чолі з Президентом України перебуває у Туркменістані
12.02.2013 | 13:36
Прес-служба Міністерства енергетики та вугільної промисловості

12 лютого розпочався триденний візит делегації на чолі з Президентом України Віктором Януковичем до Туркменістану. Під час візиту заплановано проведення двосторонніх зустрічей, а також делегація відвідає Лебапський велаят, де візьме участь у заходах з відкриття та започаткування будівництва інфраструктурних об’єктів на території Туркменістану із залученням українських підприємств.

Серед тем, які будуть обговорені під час візиту, слід відзначити питання українсько-туркменської співпраці у торговельно-економічній та енергетичній галузях. 

За результатами візиту заплановано підписання Спільної заяви про поглиблення відносин дружби та співробітництва між Україною і Туркменістаном, а також укладання низки двосторонніх документів, зокрема у нафтогазовій сфері.

Нагадаємо, 1 лютого відбулась зустріч Міністра енергетики та вугільної промисловості України Едуарда Ставицького з Послом Туркменістану в Україні Аманмурадом Нурберди Аманмурадовичем. Під час зустрічі Сторони обговорили ситуацію на енергетичному ринку України, основні питання співробітництва в енергетичній сфері, а також реалізацію спільних проектів, зокрема, відновлення постачання з Туркменістану до України природного газу, перспективи співробітництва у сфері електроенергетики, а також участь українських спеціалістів у енергетичних проектах Туркменістану.

 

версія для друку