українська російська англійська
Забезпечення пропуску льодоходу - один із пріоритетів роботи Укравтодору
12.02.2013 | 14:20
Прес-служба Міністерства інфраструктури

Станом на лютий Укравтодором приведено у готовність техніку та інші ресурси для роботи в умовах повені, а також ліквідації її можливих наслідків.

З метою забезпечення керованого пропуску весняної повені, льодоходу та дощових паводків у 2013 році, а також оперативного реагування при загрозі та виникненні надзвичайних ситуацій, пов’язаних з ними, Державним агентством автомобільних доріг розроблено  план відповідних організаційних і практичних заходів. Відтак обласними службами автомобільних доріг та дочірніми підприємствами ПАТ ДАК «Автомобільні дороги України» передбачені заходи у підготовчий період, і, безпосередньо, в період проходження льодоходу та  весняної повені 2013 року.

1 лютого дорожники закінчили підготовчий період: створили штаби з організації робіт з пропуску льодоходу та весняної повені,розробили та узгодили з обласними постійними комісіями плани дій з чітким визначенням виконавців та джерел матеріального забезпечення. Також службами автодоріг та дочірніми підприємствами ПАТ «ДАК «Автомобільні дороги України» для спільного оперативного реагування на надзвичайні ситуації налагоджено зв’язок з обласними постійними комісіями з питань техногенно-екологічної безпеки, а також гідрометеорологічними службами для отримання прогнозу погоди, відомостей про стан повеневих ситуацій у басейнах річок свого та сусідніх районів.

Дорожники провели профілактичний огляд та ремонт штучних споруд  - усунуто дефекти, які могли загрожувати їх цілісності при проходженні льодоходу та повені. Виконані укріплювальні роботи в обсязі 14,7 тис. м2. Відремонтовано 145 опор мостів. Визначені мости, які потребують захисту від льодоходу за допомогою вибухових робіт та укладено договори на подрібнення льоду та ліквідацію заторів за допомогою вибухових робіт.

В Укравтодорі організовано бригади робітників, підготовлено транспортні засоби, створено запаси будівельних матеріалів, інструментів, плавзасобів, засобів освітлення, стаціонарних та рухомих засобів зв’язку. Забезпечено цілодобове чергування відповідальних працівників у період можливого проходження повені.

 

версія для друку