українська російська англійська
Легальне ведення IT-бізнесу сприятиме збільшенню інвестицій у галузь, - М. Азаров
12.02.2013 | 14:07
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Легальне ведення IT-бізнесу сприятиме збільшенню інвестицій у галузь та її розвитку. Про це заявив Прем'єр-міністр України Микола Азаров під час зустрічі з представниками провідних українських IT-компаній та народними депутатами, які разом з Урядом ініціюють стимулюючий режим для індустрії програмного забезпечення, яка відбулася 12 лютого 2013 року. У зустрічі також взяли участь народні депутати України та представники виконавчої влади, до компетенції яких відносяться економічні питання і питання сфери інформатизації.

Микола Азаров повідомив, що на часі обговорення законопроекту «Про внесення змін до розділу XX «Перехідні положення» Податкового кодексу України щодо особливостей оподаткування податком на доходи фізичних осіб та соціальних внесків для суб'єктів індустрії програмної продукції.

«Це спільна ініціатива Уряду та народних депутатів. Думаю, після його прийняття у підприємств появиться дуже серйозний стимул легалізувати всі свої обсяги, відмовитися від «сірих» схем», - сказав Микола Азаров, підкресливши, що це дозволить компаніям працювати впевнено і сьогодні, і в майбутньому.

«Це дозволить також вкладати інвестиції, тому що у «сірий» бізнес вкладати неможливо, бо в будь-який час ці інвестиції можуть стати під питанням і т. д. Тому, якщо ми говоримо про серйозну базу для розвитку бізнесу, то вона, безумовно, має бути легальною», - наголосив Глава Уряду.

 

версія для друку