українська російська англійська
У Дніпропетровську міліція припинила діяльність мережі букмекерських контор
12.02.2013 | 15:10
Прес-служба Міністерства внутрішніх справ

Проведення Міжнародного форуму народів Криму позитивно позначиться на іміджі Автономії та інвестиційній привабливості регіону. Про це заявив Голова Ради міністрів Автономної Республіки Крим Анатолій Могильов на прес-конференції.

«Ідею провести форум підтримали всі національні громади Криму. Форум дозволить прорекламувати Крим, залучити ресурс для вирішення соціально-економічних проблем народів Криму та запропонувати інвесторам наші проекти. Це плюс іміджу регіону», - зазначив Анатолій Могильов.

Для участі у Міжнародному форумі планується запросити представників всіх національних громад Криму, послів і дипломатів іноземних держав. «Крим - унікальний регіон і багатонаціональний край. При цьому в Криму протягом багатьох років зберігається стабільна ситуація в суспільстві, ми не допускаємо конфліктів, - підкреслив керівник виконавчої влади Автономії. - На форумі ми обговоримо проблеми, які стоять перед усіма жителями Криму».

Дніпропетровські правоохоронці викрили трьох місцевих мешканців віком від 24 до 53 років, які організували в місті мережу букмекерських контор. У ході проведення санкціонованих обшуків вилучено технічне обладнання на суму майже 3 млн. гривень.

Вищевказані заклади зовні були обладнанні вивісками з надання послуг із здійснення платежів та перерахування грошових коштів через мережу Інтернет. Але насправді в приміщеннях приймалися ставки адміністраторами в готівковій формі від гравців на результати спортивних подій та видача виграшів.

Клієнтам надавався код доступу до комп’ютера, який був з'єднаний через мережу Інтернет з сервером компанії, на якому створювався віртуальний депозит на суму внесених клієнтом грошових коштів. Підключившись до зазначеного сервера, клієнт ознайомлювався з переліком спортивних змагань, встановленими коефіцієнтами на випадок виграшу та здійснював ставки на результати спортивних подій в межах суми внесених грошових коштів. Після здійснення ставок адміністратор закладу роздруковував та видавав клієнту чек, який містив найменування спортивній події, коефіцієнт на випадок виграшу, суму та дату здійснення ставки.

11 лютого в 17 приміщеннях букмекерських контор були проведені санкціоновані судом обшуки, в ході яких було вилучено – 123 одиниці комп’ютерної техніки, 177 телевізорів, 300 комплектуючих пристроїв до комп’ютерів, 148,5 тис. грн., автомобіль вартістю 240 тис. грн. Усього було вилучено матеріальних цінностей на суму 2 млн. 760 тис. грн.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ознаками ч.1 ст. 203-2 Кримінального кодексу України (Зайняття гральним бізнесом). Організаторам злочинного бізнесу загрожує штраф від десяти тисяч до сорока тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією грального обладнання.

версія для друку