українська російська англійська
Понад 150 кандидатів-контрактників уже прийнято військовими комісаріатами Теруправління "Північ" у 2013 році
12.02.2013 | 19:00
Прес-служба Міністерства оборони

В обласних та районних військових комісаріатах, що підпорядковані Територіальному управлінню “Північ” Сухопутних військ ЗС України, триває активна робота з відбору кандидатів для комплектування частин і з’єднань Збройних Сил України військовослужбовцями служби за контрактом.

Так, станом на 11 лютого особовим складом вищезазначених установ з початку року вже прийнято 150 осіб для проходження військової служби за контрактом у лавах української армії.

Старший офіцер відділу комплектування та призову Територіального управління “Північ” підполковник Сергій Онацький розповів, що більшість відібраних – громадяни призовного віку. Укладають контракти і військовозобов’язані, але більшість складають ті, хто не проходив строкову службу.

«Особи, які раніше служили у війську, з першого дня укладення контракту обіймають відповідні військово-облікові спеціальності, ті що не пов’язані з армією в минулому або військовозобов’язані призначені на посади інших спеціальностей, паралельно з несенням служби опановують армійські ази та проходять перепідготовку у своїх військових частинах», – повідомив підполковник Сергій Онацький.

На сьогодні основні зусилля працівники військкоматів областей північної України зосередили на роботі з юнаками, які проходять приписну кампанію, випускниками шкіл, технікумів та училищ. Використовуються рекламні проспекти та необхідна аудіо і відеотехніка. Велика робота проводиться з військовослужбовцями-строковиками щодо можливості прийняття їх на військову службу за контрактом. Крім цього військовослужбовці комісаріатів беруть активну участь у різних заходах, виступають на місцевому радіо та телебаченні.

«Більшість молоді переконалася у тому, що військова служба за контрактом і зараз має свої переваги: стабільне грошове забезпечення, яке поступово збільшується, безкоштовне медичне обслуговування, речове та харчове забезпечення, пільги при вступі у вищі навчальні заклади України, можливість навчання без відриву від служби тощо», – підкреслив підполковник Сергій Онацький.

версія для друку