українська російська англійська
Херсонщина готується до Міжнародного екологічного форуму
12.02.2013 | 15:50
Херсонська ОДА

З метою забезпечення підготовки та представлення на належному рівні Херсонської області на Міжнародному екологічному форумі «Довкілля для України», розпорядженням голови Херсонської обласної державної адміністрації Миколи Костяка утворена відповідна робоча група.

На першому засіданні робочої групи, яку провів заступник голови облдержадміністрації Михайло Мельник було обговорено питання організації заходів з питань підготовки та презентації області на форумі.

«Херсонщина – проголошена екологічно чистою областю і ми проводимо багато заходів для покращення екологічного стану навколишнього середовища. Наша область багата і на об’єкти природно-заповідного фонду, тому ми маємо якнайкраще представити наш потенціал на форумі», - наголосив  Михайло Мельник.

Наразі вже є деякі напрацювання: заброньована виставкова площа – 12 кв. м. і є можливість у разі потреби її розширити. Члени робочої групи надали свої пропозиції щодо представлення Херсонської області на форумі та виразили своє бачення концепції.

Довідково

Міжнародний екологічний форум «Довкілля для України» проходитиме з 23 по 25 квітня 2013 року у Києві в Міжнародному виставковому центрі, при підтримці Кабінету Міністрів України.

Загальною метою Форуму «Довкілля для України» є інтеграція стратегії «зеленої економіки» в суспільно-політичне, економічне та соціальне життя України задля забезпечення збалансованого (сталого) розвитку держави, співпраці органів державної влади, місцевого самоврядування, громадських організацій, науки бізнесу при вирішенні екологічних проблем, впровадження «чистих», ресурсо- та енергоефективних технологій.

Однією з основних подій Форуму-2013 стане VI Міжнародна виставка «Довкілля 2013», експозиція якої складатиметься з 12 тематичних розділів та ознайомить відвідувачів з природоохоронними програмами великих промислових підприємств, інноваціями у галузі альтернативної енергетики, ідеями «екологічного дому» та облаштування територій великих міст.

 

версія для друку