українська російська англійська
Микола Азаров: Уряд знаходить конструктивні рішення для розвитку економіки
12.02.2013 | 16:04
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Прем'єр-міністр України Микола Азаров наголошує, що розвиток ІТ-галузі, як однієї з найбільш перспективних, має бути відображений у Програмі активізації економічного розвитку. Про це він заявив під час зустрічі з представниками провідних українських ІТ-компаній 12 лютого 2013 року. 

«ІТ-галузь, як найбільш перспективна, також має знайти місце в програмі», - сказав Микола Азаров, доручивши Міністру економічного розвитку і торгівлі Ігорю Прасолову врахувати в Програмі активізації економічного розвитку всі пропозиції та зауваження компаній ІТ-галузі.

За його словами, на сьогодні Уряд активно доопрацьовує Програму активізації економічного розвитку, яка вперше за багато років передбачає цілий ряд стимулів для розвитку економіки.  «Насамперед, йдеться про банківські кредити», - наголосив Микола Азаров, відзначивши, що кредитування в Україні є досить важкодоступним.

 «За лічені дні ця програма буде винесена на розгляд Уряду. Вона передбачає цілий ряд можливостей, інструментів для покращення сьогоднішнього стану нашої економіки», - повідомив  Прем'єр-міністр.

При цьому він підкреслив, що реалізація цієї програми сприятиме виходу на заплановані 3,5% росту ВВП.

 «Уряд знаходить рішення проблем», -  зазначив Микола Азаров.

 

версія для друку