українська російська англійська
О. Попов: У столичних дитсадках запровадять електронний моніторинг якості харчування дітей
12.02.2013 | 16:40
Київська МДА

Наскільки смачно та корисно годують малюків у дитячих садках, столичні батьки невдовзі зможуть простежити у режимі он-лайн. Київська влада планує запровадити в місті електронний моніторинг харчування. Про це в ефірі розповів голова Київської МДА Олександр Попов.

«Природно, що батьки хвилюються за те, як годують їхніх дітей в садочку. Без сумніву, це дуже важливе питання. Тому електронна система, яку ми плануємо запровадити, дозволить щодня інформувати батьків про те, який раціон запропоновано для їхньої малечі, скільки калорій містить їжа, які продукти використані у її приготуванні, хто виробник цих продуктів. Це дозволить більш прозоро вибудувати систему харчування дітей, зробити її дійсно якісною», – розповів Олександр Попов.

За його словами, у Печерському, Дарницькому та Оболонському районах уже запровадили експериментальну систему електронного запису до садків.

Тепер обрати дошкільну установу, враховуючи всі потреби малюка, можна не виходячи з дому – на спеціальному сайті. На його основній сторінці батьки можуть ознайомитись із кількістю груп в кожному з садочків, з режимом роботи закладу, і з його типом. Після того, як вибір зроблено, у режимі он-лайн система пропонує заповнити анкету. Після цього упродовж 30 днів батьки повинні подати документи, аби остаточно зарахувати дитину до дитсадка. Ця ж система дозволяє стежити за просуванням у черзі. Разом з тим, щоб черг не виникало, у столиці діє програма відновлення та будівництва дитячих садків.

«За останні два роки ми збудували або поновили роботу понад 20 дитсадків. На 2013 рік ми відпрацювали плани щодо введення одразу 20 нових садочків. Ці заклади ми повертаємо до комунальної власності, робимо там капітальний ремонт і вводимо в експлуатацію. Протягом року ми реалізуємо цю програму, відкриємо додаткові групи в дитячих садках і значно покращимо ситуацію з чергою», – наголосив Олександр Попов.

 

версія для друку