українська російська англійська
Уряд розглядає посилення правового регулювання захисту авторських прав в якості одного із своїх пріоритетів - К.Грищенкo
12.02.2013 | 17:13
ПРЕС-СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА

«Ближчим часом органи виконавчої влади у взаємодії з Верховною Радою повинні значно покращити правову базу захисту авторських та суміжних прав в нашій державі. Загроза віднесення України до категорії основних світових порушників в цій сфері є серйозним викликом для нас», - заявив Віце-прем’єр-міністр Костянтин Грищенко під час зустрічі з головою Державної служби інтелектуальної власності Миколою Ковінєю.

Віце-прем’єр-міністр доручив оперативно надати пропозиції щодо вдосконалення нормативно-правової бази та практики правозастосування в сфері боротьби з «піратством» та збору авторської винагороди, ситуація в якій є предметом ретельного моніторингу з боку США та країн ЄС.

«Немає сумнівів, що стан захисту авторських прав є одним з ключових критеріїв, які визначають імідж України у діалозі з партнерами на Заході. Готовність ставити знак рівності між «піратством» та крадіжками є ознакою сучасного цивілізованого суспільства. Відтак, ми повинні вжити невідкладних заходів для покращення ситуації», - зазначив Костянтин Грищенко.

версія для друку