українська російська англійська
На Херсонщині від громад надійшло близько 60 пропозицій щодо проекту "Територія майбутнього"
12.02.2013 | 17:46
Херсонська ОДА

За ініціативи голови обласної державної адміністрації Миколи Костяка в Херсонській області впроваджується проект «Територія майбутнього», метою якого є підвищення якості життя людей: надання у сільській місцевості вчасних і якісних соціальних, медичних, освітніх, інформаційних  послуг тощо. Про це повідомив заступник голови облдержадміністрації Валентин Підвисоцький.

За його словами, сільська територія і область в цілому, може досягти певного розвитку тільки за рахунок економічного зростання. Тому, було поставлено завдання розробити механізм та інструменти економічного зростання сільських територій.

«На сьогоднішній день отримано 59 пропозицій від сільських, селищних голів. Ми вивчаємо можливість включення бажаючих до пілотних територій для відпрацювання алгоритму впровадження проекту. Але для цього потрібно мати генеральний план забудови території, програму соціально-економічного розвитку до 2015 року і наявність кваліфікованого кадрового потенціалу у селі, який би зміг підняти нові направлення бізнесу або розвинути існуючі», - зазначив Валентин Підвисоцький.

 

версія для друку