українська російська англійська
І. Прасолов та Посол ФРН в Україні обговорили створення Українсько-німецької торгово-промислової палати у м. Київ
12.02.2013 | 18:24
Прес-служба Міністерства економічного розвитку і торгівлі

11 лютого 2013 року Міністр економічного розвитку і торгівлі Ігор Прасолов провів робочу зустріч з Послом Федеративної Республіки Німеччина в Україні Крістофом Вайлем.

У ході зустрічі сторони обговорили низку ключових питань щодо поглиблення українсько-німецьких двосторонніх відносин та залучення інвестицій в економіку України.

Основною темою зустрічі було обговорення питання щодо створення Українсько-німецької торгово-промислової палати у м. Київ. Це дозволить розширити торговельно-економічне партнерство, сприятиме зміцненню співробітництва ділових кіл двох країн, захисту німецьких інвесторів та залученню інвестицій в Україну.

Ігор Прасолов наголосив: “Уряд докладає значних зусиль до суттєвого поліпшення інвестиційного клімату в Україні. Більше того, Уряд поставив перед собою амбітну мету – значного покращення ділового середовища в України з тим, щоб у 2014 році Україна увійшла до сотні країн за міжнародним рейтингом сприятливості. І тому ми зацікавлені у поглибленні українсько-німецьких відносин, запозиченні німецького досвіду, новітніх технологій, збільшенні обсягів німецьких інвестицій, необхідних для реалізації започаткованих в Україні реформ”.

“Ми відкриті до діалогу та робитимемо все для зміцнення економічних, торговельних та ділових відносин між нашими країнами”, - відзначив Ігор Прасолов.

 У свою чергу, Посол Німеччини подякував за зацікавленість у поглибленні українсько-німецьких взаємовідносин та за участь Міністра Ігоря Прасолова у Новорічному зібранні німецької економіки, яке відбулося 7 лютого 2013 року і поінформував українську сторону, що найближчим часом німецька сторона надішле на розгляд проект відповідної угоди щодо започаткування діяльності Українсько-німецької торгово-промислової палати. Він висловив упевненість, що спільними зусиллями міністерств економічного блоку Німеччини та України, робота Українсько-німецької торгово-промислової палати розпочнеться вже у 2013 році.

 

версія для друку