українська російська англійська
Минулоріч в економіку Закарпатської області вкладено 59 млн. дол.
12.02.2013 | 18:40
Закарпатська ОДА

Сьогодні Закарпаття посідає друге місце за кількістю підприємств з іноземними інвестиціями. Наразі в краї працює майже 900 таких фірм та компаній. Левова частка – у промисловому секторі. Минулоріч в економіку області вкладено 59 млн. дол. США прямих іноземних інвестицій, це в 1,9 раза більше, порівняно з 2011-м роком. Про це йшлося 12 лютого на нараді щодо стану інвестиційної діяльності.

Начальник Чопської митниці Олександр Похилько нагадав, що минулоріч Чопська митниця направила до зведеного бюджету майже 1,5 млрд. грн., і наголосив: митники готові йти назустріч інвесторам у вирішенні проблемних питань стосовно роботи кордону.

Перший заступник голови обласної Державної податкової служби Тетяна Шаповалова повідомила, що у 2012-му на розрахункові рахунки відшкодовано 395 млн. грн. податку на додану вартість, а це на понад 100 млн. більше, ніж у 2011 році.

Керівник області Олександр Ледида звернувся до підприємців: «У разі виникнення проблем щодо роботи будь-якої обласної структури, незручностей, котрі заважають роботі інвестора, можете сміливо звертатись особисто до мене. Це питання принципове. Адже від інвестицій напряму залежить соціально-економічний розвиток Закарпаття».

Також голова облдержадміністрації доручив підготувати пропозиції щодо покращення умов роботи підприємств з іноземними інвестиціями в краї. Тут враховуватимуть, у першу чергу, думку самих бізнесменів. Звернення направлять до  Прем’єр-міністра України та профільних міністерств.

 

версія для друку