українська російська англійська
Експерти Світового банку перевіряють хід виконання робіт щодо видачі актів на землю та розвиток кадастру
12.02.2013 | 18:33
Прес-служба Державного агентства земельних ресурсів

В Україні розпочала роботу заключна місія Світового банку з питання впровадження проекту «Видача державних актів на право власності на землю в сільській місцевості та розвиток системи кадастру». Голова Держземагентства України Сергій Тимченко під час зустрічі з іноземними експертами на чолі з Малкольмом Чаілдерсом зазначив, що завдяки неухильному дотриманню плану, заходи проекту виконуються чітко у визначені терміни.

Експерти Світового банку перевіряють хід виконання робіт  на завершальній стадії впровадження проекту. Представники Світового банку під час місії ознайомляться, у тому числі безпосередньо у районах та областях, з нововведеннями Національної кадастрової системи, ходом реєстрації земельних ділянок, наданням виписок громадянам, функціонуванням серверних та  іншого обладнання, придбаного в рамках проекту.

Проект, який започатковано у 2004 році, завершується 30 квітня 2013 року, тобто на цей момент його цілі будуть повністю досягнуті, недоліки усунені, а кошти використані ефективно.

За результатами роботи останньої місії експерти Світового банку нададуть  заключні  висновки про хід впровадження проекту «Видача державних актів на право власності на землю в сільській місцевості та розвиток системи кадастру».

 

версія для друку