українська російська англійська
Інтенсивна взаємодія Мінсоцполітики з громадськістю є вкрай важливою
12.02.2013 | 19:24
Прес-служба Міністерства соціальної політики

Інтенсивна взаємодія Мінсоцполітики з громадськістю є вкрай важливою для вирішення тих завдань, які є у соціальній сфері. Про це сказала Міністр соціальної політики України Наталія Королевська сьогодні під час засідання Громадської ради при Мінсоцполітики.

„Інтенсивна взаємодія Мінсоцполітики з громадськістю є вкрай важливою для вирішення тих завдань, які є у соціальній сфері. Ми розраховуємо, що громадські організації візьмуть активну участь у проведенні заходів до Всесвітнього дня соціальної справедливості, який ми відзначатимемо 20 лютого. Це шанс спільно привернути увагу до багатьох гострих питань, щоб наблизити їх вирішення”, - сказала вона.

Наталія Королевська також закликала представників громадських організацій долучитися до створення реєстру фактів соціальної несправедливості. „Пропоную вам взяти на себе функцію моніторингу ситуації у соціальній сфері і створити базу тих негативних явищ та фактів соціальної несправедливості, які мають місце в регіонах. Це буде підставою для реагування з боку Міністерства”, - сказала Міністр.

Наталія Королевська окремо наголосила, що зараз необхідно максимально об’єднати всі громадські організації та громадську думку, щоб відстоювати спільну позицію у соціальних питаннях. „Коли ми разом, коли ми маємо єдину мету, коли ми зможемо разом доносити альтернативну точку зору, то я впевнена, що нас будуть краще чути”, - зазначила вона.

 

версія для друку