українська російська англійська
Ветеринарна міліція за тиждень вилучила 20 тонн неякісної тваринницької продукції
13.02.2013 | 10:06
Прес-служба Державної ветеринарної та фітосанітарної служби

В  Україні тривають перевірки підприємств, діяльність яких пов’язана з обігом тваринницької продукції. Так, працівники державної служби ветеринарної медицини спільно зі співробітниками ветеринарної міліції перевірили на минулому тижні 417 таких об’єктів. А спільно з працівниками ДАІ було проінспектовано 108 автомобілів  під час транспортування тваринницької продукції. За інформацією начальника відділу ветеринарної медицини МВС України Сергія Оксюти, загалом під час заходів задокументовано 256 правопорушень.

  У результаті перевірок міліцейські ветеринари  призупинили  діяльність  13 підприємств та вилучили з обігу 20 тонн продукції тваринного походження, якість якої не підтверджена відповідними документами. У дохід держави стягнуто штрафних санкцій на суму понад 35 тисяч гривень. Наприклад, у Чернівцях ветеринари викрили незаконну роботу цеху з виробництва кормів для сільськогосподарських тварин. А в Луганській області вилучили понад 6 тонн неякісної свіжомороженої риби.

Також співробітники ветеринарної міліції забезпечили контроль за утилізацією майже 10 тонн неякісної тваринницької продукції.

На сьогодні в Україні підтримується стабільна, благополучна епізоотична ситуація. Державною службою ветеринарної медицини України робиться все можливе для здійснення контролю за особливо небезпечними  хворобами тварин, у першу чергу, спільними для тварин і людей.

 

 

версія для друку