українська російська англійська
Микола Азаров: Нова економічна політика забезпечить створення робочих місць
13.02.2013 | 11:30
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

За допомогою Державної програми активізації розвитку економіки на 2013-2014 роки Уряд планує організувати ефективний поштовх найбільш перспективним і сучасним галузям вітчизняної економіки. На цьому наголосив Прем’єр-міністр Микола Азаров під час засідання Кабінету Міністрів України 13 лютого.

«Завдання, які ми плануємо вирішити за допомогою цієї програми, відомі: організувати ефективний поштовх найбільш перспективним і сучасним галузям вітчизняної економіки. І, спираючись на динаміку цих «локомотивів зростання», здійснити структурну перебудову вітчизняної економіки», - повідомив Микола Азаров.

Крім того, відзначив Прем’єр-міністр, Державна програма активізації розвитку економіки на 2013-2014 роки націлена на такі результати, як скорочення дефіциту бюджету та дефіциту рахунку поточних операцій, збільшення валютних резервів, а також створення нових робочих місць.

 Глава Уряду також зазначив, що ризики, які виникли перед світовою і вітчизняною економікою, змушують Уряд енергійно розробляти нову економічну політику.

Він нагадав, що 12 лютого про це говорив з місією Міжнародного валютного фонду. «Треба сказати, що у нас відбувся значний прогрес щодо взаємного розуміння того, що конкретна ситуація України вимагає не тільки типових, а й нестандартних рішень. І це відображено у заяві місії МВФ», - зазначив Микола Азаров.

 

 

версія для друку