українська російська англійська
У 2015 році може знадобитися як мінімум 100 тисяч кваліфікованих ІТ-фахівців, - М. Азаров
13.02.2013 | 12:34
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Прем’єр-міністр Микола Азаров доручив Міністру освіти і науки, молоді та спорту виконати завдання щодо збільшення державного замовлення на навчання спеціалістів ІТ-галузі у вузах, оскільки у 2015 році може знадобитися як мінімум 100 тисяч кваліфікованих фахівців. На цьому він наголосив під час засідання Кабінету Міністрів України 13 лютого.

«Я вже зараз поставив завдання збільшити державне замовлення на навчання спеціалістів ІТ-галузі у наших вузах. При збереженні існуючих темпів зростання, у 2015 році може знадобитися як мінімум 100 тисяч кваліфікованих фахівців для нових робочих місць», - сказав Микола Азаров, додавши, що за планами ЄС до 2018 року буде створено для програмістів додатково 700 тисяч робочих місць.

«Виникає закономірне питання: за рахунок кого і за рахунок яких країн? Ми ж, у свою чергу, повинні створити такі умови, щоб молодим людям не треба було виїжджати за кордон або працювати на аутсорсингових контрактах. На це я звертаю особливу увагу Міністра освіти і науки, молоді та спорту Д.Табачника», - сказав Прем’єр-міністр, зауваживши, що за кращих українських програмістів уже на випускних курсах борються транснаціональні корпорації.

 

версія для друку