українська російська англійська
У минулому році експорт будматеріалів удвічі перевищив імпорт
13.02.2013 | 14:06
Прес-служба Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства

Мінрегіон України вживає максимальних зусиль для нарощування потужностей індустрії будівельних матеріалів та імпортозаміщення. Це прямий наслідок заходів, передбачених Національним планом дій на 2012 рік щодо впровадження Програми економічних реформ ініційованих Президентом україни Віктором Януковичем. На цьому наголосив Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Темник, доповідаючи про результати роботи будівельного комплексу в 2012 році Віце-прем'єр-міністру України Олександру Вілкулу.

«За минулий рік експорт основних будівельних матеріалів та виробів майже удвічі перевищив імпорт. Україна ввезла виробів будівельного призначення на 7,5 мільярдів гривень, а продала за кордон – на 14,5 мільярдів. Політика імпортозаміщення продовжена та посилюється», – наголосив Геннадій Темник. 

За його словами, у 2012 році введено в експлуатацію більше 20 нових виробництв сучасних будматеріалів. Зокрема, залізобетонних виробів, вікон та дверей, паркету, столярних виробів.

«Усі ці вироби цілком конкурентоспроможні, не поступаються іноземним аналогам, або й перевищують їх за якістю та ціною. Що переконливо доводять показники експорту», – підкреслив очільник Мінрегіону.

версія для друку