українська російська англійська
Вивчається можливість створення окремого агентства з підготовки до Євробаскету-2015, - Олександр Вілкул
13.02.2013 | 15:45
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Віце-прем'єр-міністр України Олександр Вілкул не виключає можливості створення окремого агентства з підготовки до Євробаскету-2015. Про це він заявив на брифінгу в Будинку Уряду.

"Зараз іде відпрацювання програми і моделі фінансування. Доцільність створення агентства буде визначена після повного визначення з моделлю фінансування. Я не виключаю, що буде прийнято модель створення окремого агентства. Вона має свої значні плюси. Зараз це питання опрацьовується", - повідомив Олександр Вілкул.

Нагадаємо, 6 лютого 2013 р. Президент Янукович підписав Указ про створення Координаційного комітету з підготовки та проведення в Україні фінального турніру Чемпіонату Європи 2015 року. Координаційний комітет очолює безпосередньо голова держави.

8 лютого під час засідання Комітету під головуванням Президента України Віце-прем'єр-міністр України Олександр Вілкул презентував Концепцію підготовки національної спортивної інфраструктури до Євробаскету-2015. Концепція розроблена з урахуванням кращого світового досвіду. Був проведений детальний аналіз потреб кожного з міст-учасників Євробаскету-2015. Вивчено можливості по створенню нових сучасних арен, розширенню та реконструкції вже існуючих комплексів і тренувальних баз.

Євробаскет-2015 буде проходити у шести містах України. Зокрема, у Харкові, Одесі, Львові та Києві відбудеться груповий етап змагань, у Дніпропетровську, Донецьку й Києві - півфінальні й фінальні ігри. Євробаскет триватиме протягом 20 днів. За цей час відбудеться 90 матчів, у яких змагатимуться 24 національні збірні країн Європи.

версія для друку