українська російська англійська
Олександр Вілкул: Євробаскет-2015 є потужним імпульсом для економічного зростання країни
13.02.2013 | 16:14
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Євробаскет-2015 є потужним імпульсом для економічного зростання країни. На цьому наголосив Віце-прем'єр-міністр України Олександр Вілкул під час брифінгу в Будинку Уряду.

«Від проведення Чемпіонату Україна матиме як іміджеву, так і фінансову користь. Це очевидно», - наголосив Віце-прем'єр-міністр. Так, заявив він, при підготовці до проведення Чемпіонату буде створено не менш 100 тисяч нових робочих місць. А для обслуговування та експлуатації нової спортивної інфраструктури - ще 10 тис. робочих місць.

Крім того, багатофункціональні комплекси, які можуть використовуватися як для проведення спортивних змагань по більше ніж ста видам спорту, так і для проведення різного роду концертів та виставок, дозволять фактично створити новий кластер. «Це так звані точки росту для економіки», - зазначив Олександр Вілкул.

Разом з тим не слід забувати і про туристичний аспект. «Звичайно, закордонні туристи і ті гроші, які вони привезуть в Україну – це ще один великий плюс для нашої економіки», - підкреслив урядовець.

 

версія для друку