українська російська англійська
Аеродром "Херсон" вже офіційно зареєстровано
13.02.2013 | 16:30
Херсонська ОДА

Аеродром «Херсон» вже отримав свідоцтво  про реєстрацію - його внесено до Державного реєстру цивільних аеродромів України. Про це повідомив голова Херсонської обласної державної адміністрації Микола Костяк під час виїзної робочої наради щодо перевірки стану виконання робіт з відновлення функціонування аеродрому «Херсон».

«Тобто зараз ми крок за кроком наближаємося до основної мети – його запуску», - підкреслив він.

На території аеродрому вже зараз виконано комплекс робіт з реконструкції аеровокзального комплексу, зони митного і паспортного контролю та інших технічних приміщень. Триває ремонт і злітно-посадкової смуги.  Для функціонування аеродрому підготовлена  до експлуатації транспортна техніка, зокрема, два пасажирських трапи.

Крім того, нещодавно було вирішено питання щодо визначення меж земельної ділянки і отримано акт землекористування. Комунальному підприємству «Херсонські авіалінії» надано у постійне користування майже 298 га із земель державної власності, що затверджено відповідним проектом землеустрою.

Оглядаючи територію аеродрому, Микола Костяк акцентував увагу на тому, що всі будівельно-відновлювальні роботи необхідно завершити якнайшвидше, адже аеродром – це соціальний об’єкт і має велике значення для всіх жителів області. Відновлення авіаційних перевезень в області сприятиме також розвитку економічних зв'язків області з регіонами держав ближнього та дальнього зарубіжжя.

Довідково

На сьогодні в області розроблена Програма „Відновлення авіаційної діяльності і розвитку аеропорту „Херсон” на 2013 – 2015 роки”.

Реалізація Програми здійснюється шляхом проведення капітальних та поточних ремонтів злітно-посадкової смуги, будівель та споруд, будівництва додаткових перонів для розміщення повітряних суден, створення сучасних терміналів з обслуговування пасажирів та обробки вантажів, вантажного транспортного вузла з використанням усіх видів транспорту.

 

версія для друку