українська російська англійська
На Херсонщині розбудовують автошляхи
13.02.2013 | 16:10
Херсонська ОДА

Розпорядженням  Кабінету Міністрів України від 28 листопада 2012 року № 948-р було затверджено поданий Херсонською ОДА  проект «Будівництво шляхопроводу по просп. Адмірала Сенявіна — вул. Зала Егерсег у м. Херсоні». Мостовий перехід має з'єднати між собою спальні райони міста - Таврійський, Північний і житловий район ХБК в районі вулиці Залаегерсег, а також вирішить транспортне питання і в центральній частині міста, розвантаживши цей напрямок.

Проте, зважаючи на велику кількість звернень жителів Херсона, які надійшли до Херсонської ОДА, у зв’язку із масштабними заторами через залізничний переїзд, який з’єднує вищезазначені житлові масиви, було вирішено впровадити тимчасові заходи. Так, голова Херсонської ОДА Микола Костяк надав доручення в найкоротші терміни розширити дорогу на залізничному переїзді на 1,5 - 2 метри, для того, щоб ще один ряд машин зміг проїхати.

Будівництво мостового переходу планується завершити до кінця 2013 року. Загальна вартість проекту становить 197 млн. грн. Загальна протяжність дорожнього полотна мостового переходу становить 2 тис. м, пропускна здатність – 2 тис. одиниць транспорту на годину. Середня швидкість, з якою можна буде рухатися, – 60 км/год.

 

версія для друку